KOMMITTÈ

Redaktion
Design & lay-out: Pernilla Öjergren 
Redaktionsansvarig
Ulla Sohlin
redaktion@sssk.org
Viktoria Rinkous
viktoria.rinkous@sssk.org
Jeanette Axenmo
jeanette.axenmo@sssk.org

Ansvarsområde Agility: Mia Melakari mia.melakari@sssk.org
Ansvarsområde Championgalleriet: Ulla Sohlin redaktion@sssk.org

Handbokskommitté
Liselotte Norrblom, sammankallande
Sinnica Wahlinder 
Lovisa Orleifson Smeby
Maria Edmark
Pia Gustvall
Angelica Fäger
Birgitta Åhman
Monica Sjölund 
handbok@sssk.org
Handboksannonser skickas till:
handboksannons@sssk.org

Utställningkommitté
Birgit Andersson  utställningsansvarig
Angelica Fäger
Marita Stens
Patricia Nord
Ingemar Andersson
Christina Öjergren
utstallning@sssk.org  


Försäljning av klubb-artiklar   
Mervi Majala
klubbshop@sssk.org

Informationsansvarig
Birgit Andersson
ordforande@sssk.org

Utbildningsansvarig
Jeanette Book
utbildningsansvarig@sssk.org
 

Avelskommitté
Terese Holmqvist- sammankallande
Anna Uthorn  
Birgit Andersson
Birgitta Åhman
avel@sssk.org

Medlemsregister 
Mervi Majala
medlem@sssk.org

Valphänvisning,parade tikar,unghundar/vuxna till salu 
Carola Werngren
valphanvisning@sssk.org

Kontaktområdesansvarig
Carola Werngren
kontaktomraden@sssk.org

Arkivarie 
Monica Sjölund
arkiv@sssk.org


Årets utmärkelser
Sandra Larsson
arets-utmarkelser@sssk.org

Trippeldiplom
Sandra Larsson
trippeldiplom@sssk.org

Hemsidan
Sofie Sundberg
webmaster@sssk.org
 
Uppdatering hemsidan kontaktområden
Carola Werngren
kontaktomraden@sssk.org
 
Uppdatering hemsidan valphänvisning,parade tikar,unghundar/vuxna till salu 
Carola Werngren
valphanvisning@sssk.org
 
 
SSSK's Resultatsida
Anki Palomäki
resultat@sssk.org
 
 
PR kommitté monter Stockholmsmässan 2018
Gun Pettersson sammankallande
Patricia Nord
monter@sssk.org
 

Utveckling av ungdomsverksamhet
Sofie Sundberg
sofie.sundberg@sssk.org
 
SSSK:s adress
SSSK c/o Maria Danielsson 
Ekebovägen 19
86335 Sundsbruk

All verksamhet i SSSK, bedrivs av medlemmar som arbetar ideellt på sin fritid. Ibland kan det därför dröja något innan e-post besvaras.
Eftersom SSSK  är helt beroende av ideellt arbete så kommer föreningen aldrig att bli vare sig bättre eller sämre än vad vi - d.v.s alla föreningens medlemmar - gör den. Du som medlem är därför alltid varmt välkommen att kontakta någon i styrelse för att anmäla ditt intresse av att vara med och bidra aktivt till verksamheten.

Tillbaka överst på sidan

Du kan ändra denna exempeltext. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec libero. Suspendisse bibendum. Cras id urna. Morbi tincidunt, orci ac convallis aliquam, lectus turpis varius lorem, eu posuere nunc justo tempus leo. Donec mattis, purus nec placerat bibendum, dui pede condimentum odio, ac blandit ante orci ut diam.