Agilityklass III/small A-K

AGD I AGHD I
Copperville Terra Rosa

SE23787/2018
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-10
Ägare:Kristina Haponen
~  ~  ~  ~  ~

AGHD II AGD II AGD 1 AGHD I
 Banksia Improbaility Drive

SE31816/2015
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-04
Ägare:Christer Nygren
~  ~  ~  ~  ~

RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH
Funny Blacks Dream Of Success

SE57730/2018
Tävlar i hoppklass III,2022-09-04
Ägare:Annelie Svensson
~  ~  ~  ~  ~

RLD N
Bernerheims Elvira

SE48182/2020 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-08-27
Ägare:Catrin Lindberg
~  ~  ~  ~  ~

Coltris Diamond In The Rough
SE10043/2017
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-24
Ägare:Jennie Roxenwell
~  ~  ~  ~  ~

AGHD I FI AG(HOPP)CH FI AGCH SE AG(HOPP)CH SE AGCH
Downforce Cayenne

SE17504/2013 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-11
Ägare: Patrik Rosendahl
~  ~  ~ ~~

AGD II SE AG(HOPP)CH SE AGCH
Brainpool's Bright Shiningstar

SE12896/2019
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-25
Ägare:Emmelie Hultman 
~  ~  ~  ~  ~

AGHD I AGD I AGHD II AGD II RLD N
Chrisdale's Designed By Orion

SE50665/2015 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-18
Ägare:Annika Nilsson
~  ~  ~  ~  ~

SE AGCH SE AG(HOPP)CH
Brainpool's Sparkling Star

SE12894/2019 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-25
Ägare:Eva Leandersson

~  ~  ~  ~  ~

AGHD I AGHD II FI AGCH FI AG(HOPP)CH
NO AG(HOPP)CH
SE AG(HOPP)CH SE AGCH

Brainpool's All Designed By Diva

SE31960/2017
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-07-18
Ägare:Ulrika Frödén
~  ~  ~  ~  ~

AGHD I AGD I AGHD II AGD II   
Eastdale Just A Golden Feeling

SE33047/2016
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-10
Ägare:Marianne Winblad Von Walter
~  ~  ~  ~  ~

RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH
Funny Blacks Made By Love

SE52363/2016 
Tävlar i hoppklass III,2022-09-04
Ägare;Caroline Hellström
~  ~  ~  ~  ~

Chefka's Ice Virginia
SE23822/2012 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-06-26
Ägare; Gunilla Kristiansson

~  ~  ~  ~  ~

AGHD II SE AG(HOPP)CH SE AGCH
Coltris Storm Wind 
SE25654/2012 
Tävlar i agilityklass III,2020-03-04
Ägare:Jennie Roxenwell

~  ~  ~  ~  ~

NO AGCH SE AG(HOPP)CH SE AGCH 
Käpäläkoplan Hymy

SE42469/2013 
Tävlar i agilityklass III,2021-07-03
Ägare:Vivi-Anne Olsson

~  ~  ~  ~  ~

LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH
SE AG (HOPP) CH SE AGCH
Kråkeslottets Metallica

SE27783/2013
Tävlar i agilityklass III och hoppklass II
I,2021-09-11
Ägare:Ulrica Ahlsén 
~  ~  ~  ~  ~

SE AGCH SE AG(HOPP)CH AGHD I AGHD II DK AGCH DK AG(HOPP)CH
Brainpool's Wisely Wild
SE34333/2013 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-18
Ägare:Eva Leandersson
~  ~  ~  ~  ~

AGHD I
Brainpool's Victory Vision

SE34332/2013 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-07-22
Ägare: Maria Melakari
~  ~  ~ ~~ 

AGD I AGHD I AGHD II SE AG(HOPP)CH SE AGCH DK AGCH DK AG(HOPP)CH
Brainpool's Flying Star
SE30625/2015
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-08-21
Ägare:Eva Leandersson
~  ~  ~  ~  ~

AGHD II 
Burningstep's Wind Of Change
SE16849/2011 
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2018-06-19
Ägare:Elin Hylander
~  ~  ~  ~  ~

AGHD II
Honeybrook Black Jubilé

SE44819/2012
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-09-04
 Ägare:Pirjo Söderberg
~  ~  ~  ~  ~

 SE AG(HOPP)CH
Coolmix Cover Girl

SE10269/2015
Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2022-07-13
Ägare:Anna-Karin Sjödin
~  ~  ~  ~  ~

AGHD I AGHD II RLD N RLD F
Brainpool's Let's Make Miracles

SE39718/2014
Tävlar i hoppklass III,2019-08-17
Ägare:Elin Falk
~  ~  ~  ~  ~

Brainpool's Gold Digger
SE53042/2011 
 Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2019-09-14
Ägare; Birgitta Larsson
~  ~  ~  ~  ~

AGHD I
 Bright Rivers Catch The Moon 
SE27088/2013
 Tävlar i hoppklass III,2019-07-21
Ägare:Britt-Marie Nordlander
~  ~  ~  ~  ~

RLD N RLD F
 Brainpool's Witty Wiz

SE34336/2013
 Tävlar i agilityklass III och hoppklass III,2019-09-14
Ägare:Birgitta Larsson
~  ~  ~ ~~